Pravá ruka pro fitka


Pokud máte své fitness centrum a potřebujete vytvořit super rezervační systém a další věci, zkrátka byste rádi své fitko zmodernizovali a šli s dobou, obraťte se na firmu FitnessRezervace. cz. Tato firma ve spolupráci fitness studií, jógových studií a dalšími sportovními centry vytvořili moderní rezervační systém. Daný systém obsahuje spousty nejrůznějších funkcí a každý tento důmyslný a moderní systém rád ocení. Firma FitnessRezervace.cz se neustále vyvíjí a přidává další funkce podle potřeb svých klientů k jejich spokojenosti. Jak spolupráce s firmou FitnessRezervace.cz funguje? Firmě napíšete anebo zavoláte, zkrátka co je pro vás příjemnější. Firma následně vámi požadované aplikace připraví.

žena cvičí

Až budou aplikace připravené, sami anebo společně s firmou vše nastavíte. Vše je připravené a vaši klienti se mohou rezervovat. Je jedno, zda vlastníte fitko, jógové či taneční studio anebo sportovní centrum. Vše bude klapat v pohodě. Zní to naprosto úžasně! Můžete mít ve spolupráci s firmou turniket hned u vstupu vašeho sportoviště či studia cvičebního. Váš klient projde, pokud má permici, vstupenku, rezervaci. Odbavení projde snadno a rychle. Součástí další možnosti rezervace může být i sleva, kterou váš klient zadá do systému a dostane ji. Vás to už žádnou práci nestojí.

příklad rezervačního systému

Přijímáte karty MultiSport? Žádný problém. I tuto kartu si můžete mít v rezervačním systém zaznamenanou. Videa, video lekce, živá vysílání a další, vše můžete připojit ke kalendáři v rezervačním systému. Videa lekcí jsou v současné době také oblíbená, proč to nevyužít? Můžete je do systému nahrávat a klienti si je mohou kupovat. Pokud si klient kupuje permici či vstupenku, může využít tyto platební brány: GoPay, ComGate, B-payment, GP webpay, Česká spořitelna a ČSOB. Neomezená členství, nastavení obtížností jednotlivých lekcí, slevové akce, krásná grafická úprava a mnohé další věci. Líbí? Firma FitnessRezervace.cz je zde pro váš!