Krásná zvířata


Jako malá holka jsem vždycky chtěla pracovat v zoologické zahradě. Tohle mě opravdu hodně baví, protože mám ráda zvířata. Zvířata mám ráda opravdu hodně, protože už jako malá holka jsem také vyrůstala na vesnici, kde jsme měli s rodinou opravdu hodně zvířat. Když se takhle někomu zmíním, že jsme měli doma kdysi na vesnici hromadu zvířat, tak mi vždycky každý úplně závidí a říká mi, že jsem se mohla alespoň hodně mazlit. Jenomže tohle není tak úplně pravda. My jsme devadesát procent zvířat měli hlavně na užitek. My jsme chovali zvířata hlavně na vejce a také na mléko a také hlavně na maso. Já osobně na tom nevidím vůbec nic špatného.

Se zvířaty je fakt zábava.

A také kolikrát potom slýchám od lidí, že jsem zlá, že jsem nechala zabíjet zvířata, jenomže takhle to prostÄ› chodí. Já si myslím a docela mÄ› zaráží, proÄ mi lidé nadávají, že jsem zabíjela zvířata na maso, když i oni sami jí maso. A oni Å™ekli, že je to nÄ›co jiného, protože oni ta zvířata nezabíjí. Podle mého názoru tohle nemá na to absolutnÄ› žádný vliv. PÅ™ece jím maso, tak je logické, že to zvíře pÅ™edtím nÄ›kdo musel usmrtit, proto jsem si Å™ekla, že už se na tohle radÄ›ji zaměřovat nebudu, že radÄ›ji budu myslet sama na sebe a také na to, abych mohla nÄ›kdy pracovat také v zoologické zahradÄ›.

TuÄňáci jsou vtipní.

A jako dospívající jsem tam pracovala brigádnÄ› a musím uznat, že jsem byla opravdu hodnÄ› nadÅ¡ená. MÄ›la jsem na starost tulenÄ› a tuÄňáky a uznávám, že jsem se opravdu hodnÄ› bavila. Je s nimi veliká zábava a také když se můžete nÄ›kdy pomazlit se zvířaty, anebo je pohladit. A jako například já s malými tygříky, tak to bylo opravdu perfektní. MÄ› samotnou to moc bavilo. A i vám doporuÄuji pomazlení se zvířaty, protože to opravdu snižuje krevní tlak. Budete také více klidnÄ›jší a je opravdu vÄ›decky dokázáno, že zvířata dokáží ÄlovÄ›ka opravdu hodnÄ› uklidnit.