Nebojte se řídit


Bez řidičského průkazu se dnes obejde jen málokdo. Doby, kdy nás prarodiče učili řídit někde na polní cestě, jsou pryč, a tak nezbývá než na to jít tak jak se má. Pokud uvažujete že si uděláte autoškolu, určitě s přihlášku příliš nečekejte. Vypsané kurzy se většinou zadní do pár dní, protože zájemců, kteří chtějí získat řidičský průkaz a nebo vrátit ten který mají, je hodně. Jakmile se kurz vypíše, hne se zaplní již přihlášenými žáky. Stát se žákem autoškoly můžete i vy. Stačí k tomu podat přihlášku a mít 18 let.

řízení auta

Čím dříve autoškolu absolvujete, tím lépe. Je to poměrně časově náročný úkol, protože celý kurz trvá v průměru tři měsíce. Je to z toho důvodu, že v autoškole se najednou učí předpisy a řídit auto spousta lidí. Každý nemůže chodit do kurzu denně, a navíc ani autoškoly nemají takové kapacity, protože je jasné že každý by chtěl mít autoškolu hotovou co nejdříve. Proto je potřeba počítat s takovýmto časovým horizontem.

Jakmile si podáte přihlášku, čeká vás prohlídka u praktického lékaře, který vám vyšetří především zrak a sluch. Dobrý zdravotní stav je nutný k tomu abyste mohli být účastníkem silničního provozu. A potom už budete jen čekat až na vás přijde řada. Pokud vás zajímá která autoškola v Praze má volná místa, zapište se k nám. Jsme vyhledávaná autoškola která vám nabízí kvalitní služby a příjemné vystupování.

řidičák v kapse

Mnoho lidí se po absolvování autoškoly bojí sednout za volant a jet. Je to logické, protože autoškola je poměrně jiná než ostrý provoz. Snažíme se připravit naše žáky k tomu, aby se do provozu bát nemuseli. Empatickým a laskavým přístupem se snažíme, abychom na silnice poslali jedince, kteří si budou svou jízdou jisti, a nebudou tak ohrožovat nejenom sebe, ale i své okolí. Absolvováním autoškoly v Praze získáte zkušenosti z nejrušnějším provozu v ČR, a to za to stojí.