Pozvěte kouzelníka na seznamovací večírek


Máte mezi sebou v partě kamarádů někoho, o němž víte, že žije sám jako poustevník, a že by uvítal ve své blízkosti vhodnou přítelkyni a ženskou ruku? Ono ženské pohlazení je někdy víc, než výhra v loterii, a kdo to ví, jistě tato slova potvrdí. Ne každý samotář ale dokáže zorganizovat seznamovací večírek a najít vhodnou partnerku, tak mu v tom můžete trochu vypomoci. A máte-li někde blízko sebe dívku, která by mohla být vhodnou kandidátkou, například kolegyni z práce nebo z jezdeckého oddílu, pak neváhejte a zkuste dát ty dva dohromady. Někdy z toho vzejde pozvánka na svatbu a pak si budete moci říci, že jste to byli právě vy, kdo se o svatbu zasloužil podstatnou měrou.

hrací karty

Program a občerstvení – každá oslava vyžaduje občerstvení, jinak by to nebyla oslava. To samé platí i pro seznamovací párty. Musíte zajistit jídlo i nápoje, nejlépe ve veganském stylu a s nákupy z prodejen zdravé výživy, aby to mělo skutečně špičkovou úroveň. Vaši hosté by mohli tuto snahu ocenit, když jim nabídnete něco, co jim zlepší zdraví a posune jejich povědomí o správném stravování zas o kus dál. Třeba zákusky z celozrnné mouky a bez bílého cukru jsou chuťově vynikající a rozhodně nelze říci, že jsou podřadné, a že vám nezachutnají, ba právě naopak.

hrací kostky

Možná přijde i kouzelník“ – tento pořad měl za socialismu vysokou sledovanost, jednu z nejvyšších mezi tamními pořady. Herci Oldřich Kaiser a Jiří Lábus a zpěvák Jiří Korn sice nikdy kouzelníka do programu nepřivedli, a nebylo to ani součástí scénáře, ale i tak se diváci dokázali bavit. Jenže když nakonec kouzelník dorazí k vám na oslavu a předvede své vystoupení s mnoha triky, bude to veselejší, zábavnější, a může to i přispět k seznámení dotyčných osob. Nezapomeňte, že zábava je nakažlivá, a že kouzelníci umí obecenstvo rozhýbat a vykouzlit jim kromě králíků z klobouku i úsměv na rtu. A zda to bude kouzelník „Pokustón“, a přinese s sebou „Boba a Bobka, králíky z klobouku“, to už nechte na něm.