Také jste hned hotoví?


Lidé se chtějí ze sexu těšit. A když už ho tedy provozují, chtějí mimo jiné i to, aby tento trval dost dlouho na to, aby se jím uspokojili. Což je někdy samozřejmost, ale někdy také bohužel už jenom zbožné přání. Penisy mužů toho totiž zase až tak moc nevydrží, a když jsou navrch ještě přehnaně citlivé, snadno se stane, že sex skončí třeba i ještě dříve, než pořádně začne. Muž se vzruší víc, než dokáže vydržet, následuje předčasná ejakulace a je to. Muži to je sice v dané chvíli příjemné, jenže jeho partnerce to příjemné není. A když to není příjemné jí, není to nakonec příjemné vlastně ani jemu. Protože za co stojí sex, který je překotný a trvající třeba opravdu i jenom chviličku? Odpovězte si sami.

polibek páru

Muži tedy určitě netouží po takových předčasných ejakulacích. Chtějí vydržet a milovat se dost dlouho. A tak třeba zatnou zuby a snaží se co nejusilovněji myslet na něco jiného, nevzrušujícího. Klidně i na nějaké nepříjemné věci. Jenže ani to, že muž při sexu nemyslí na provozovaný sex, moc nepomáhá. Kontakt penisu s vagínou je i pak dráždící a k ejakulaci vedoucí. A po ní už to obvykle nějakou dobu mužům nejde.

silueta milenců

A jak se takového problému zbavit? Když to nejde jinak, a ono to obvykle jinak nejde, přichází ke slovu Dapoxetin https://kamagra-pro.online/kategorie-produktu/oddaleni-ejakulace/, tedy prostředek, s jehož pomocí se u mužů dosahuje snížení oné jejich nešťastné přehnané citlivosti. Takoví muži jsou při sexu méně drážděni a tím pádem déle vydrží, než dojde k tomu, k čemu na konci každého normálního pohlavního styku dochází. A co je sice nevyhnutelné a žádoucí, ale nemělo by k tom dojít příliš brzy. Muži se zkrátka díky Dapoxetinu také vzruší a také dosáhnou finálního uspokojení z provozovaného sexu, ale než k tomu dojde, užijí si to lépe i oni, i jejich partnerky. A taková spokojenost je nade vše.