Co nosit?


Ženy mají jednodušší výběr doplňků, zejména co se tašek týče. Muži se musí spokojit většinou s něčím sportovním, což se ale nehodí všude. Zároveň jsou látkové doplňky, a taky zejména, příliš kvalitní zboží, které se po pár nošeních klidně rozpadne nebo protrhne. Daleko lepší je pořídit si něco kvalitního. U nás si můžete vybrat pánské tašky přes rameno kožené https://www.brasnarstvitatiana.cz/kategorie-panske-aktovky, které vypadají reprezentativně a dají se nosit nejen do kanceláře.

kožená taška

Ženy nemají příliš v oblibě když jim muži cpou do kabelek svoje věci. Pokud máte doma dámy takového muže, je lepší mu koupit jeho vlastní tašku, která bude vypadat dobře a která vydrží. Jak je známo, muži se k věcem většinou nechovají tak dobře jak ženy a tak mají větší spotřebu věcí, oblečení a doplňky nevyjímaje. Kožená taška je ale tak pevná a kvalitní, že je téměř nemožné ji zničit. Je občas potřeba ji naimpregnovat, díky čemuž bude mít daleko delší životnost.

Všechny naše produkty jsou ručně šité, a většinu z nich šijeme jen na zakázku. Proto je nutné počítat s delší dobou dodání. Jestli přemýšlíte co koupit svému muži a zaujalo vás, že by konečně mohl nosit všechny svoje věci ve své tašce, můžete mu koupit nějaký výrobek u nás. Čím dříve objednáte, tím dříve budete mít dárek doma. Pokud máte obavy z toho že se to nestihne, můžete mu koupit dárkovou kartu, za kterou si u nás vybere co bude chtít.

kožená aktovka

Mít tašku je potřeba, protože není příliš vhodné neustále lovit věci po kapsách. Tímto stylem budete nadále ztrácet nejen klíče, ale i peníze. Pokud nenosíte ani peněženku, i tu si nás můžete vybrat. Na výrobu koženého zboží jsme odborníci, tak si u nás vyberte co se vám líbí a my se postaráme o to, abyste za svoje peníze dostali jedinečný, ručně šitý kus, který jinde nekoupíte. A jaká je největší výhoda kůže? Její odolnost. Kůže je skvělá v tom že je odolná vůči poškození a vydrží opravdu dlouho.