Co zařadit do milostné předehry


Milostná předehra je ve skutečnosti nejdůležitější součástí milostného aktu a tím se zcela vymyká praktikám při sexuálním obtěžování či dokonce znásilnění. Muži, kteří ji zanedbávají v rámci milostného vztahu, se tak možná nevědomky těmto nepříjemným situacím přibližují a navozují ženám namísto rozkoše spíše rozčarování a nechuť k dalšímu sexuálnímu dobrodružství. Sex by přitom měl být oslavou života, projevem radosti, a slastným a vášnivým vyvrcholením porozumění v partnerství mezi mužem a ženou. Dostatek času na předehru zároveň posiluje u mužů tvorbu testosteronu a udržuje pevnou erekci, takže pak možná vůbec nebude zapotřebí generická Viagra. Naopak se vám může hodit adaptogenní bylinka, například Maca peruánská, co ještě více zvýší milostnou touhu jakožto přirozené afrodiziakum.

držíme se za ruce

Co vlastně do milostné předehry zařadit, a čím vaši vyvolenou i sebe sama potěšit?

Začněte na obličeji a pokračujte ke krku a zátylku – nejsilnějším projevem milostného kontaktu je vždy vzájemný pohled do očí. Ten vás oba doslova zmagnetizuje a líbání na ústa na sebe nedá dlouho čekat. Polibky pokračujte k ušním lalůčkům, na krk a do zátylku. Požádejte partnerku, aby se nesprchovala a měla pokožku lehce zpocenou, bude jí zejména ve vlasech a na krku příjemně vonět, což vám zvedne hladinu testosteronu.

muž a žena

Ňadrům se vyhněte a směřujte k bříšku – zcela záměrně vynechejte dráždění bradavek. Nespěchejte a udělejte si alespoň pět, deset minut času na její sexy ploché bříško. Smyslně jej hlaďte a zahřívejte dlaní a začněte jemně, ale citelně prstem dráždit střed pupíku. Některé ženy to dovede k prvnímu orgasmu.

Nezanedbávejte nohy a chodidla – od bříška přejděte k hýždím, stehnům a lýtkům. Vagínu prozatím vynechejte a po nohou přejíždějte kruhovými pohyby dlaní sem a tam. Rozproudíte tím sexuální energii, načež navážete jemným třením bosých chodidel. Máte-li dost odvahy a jste hodně nažhavení, chodidla přejíždějte i jazykem, mnoho žen to miluje a může to navodit další orgasmus.

Bradavky až na konec vášně – ihned po masáži chodidel přejděte k vagíně a bradavkám, a třetí orgasmus navodíte zakrátko možná ještě před vniknutím penisu do pochvy.