Hypotéka na váš pozemek


Také jste už někdy přemýšleli, že byste si třeba vzali hypotéku, ale ne hypotéku na dům nebo na byt, ale hypotéku na pozemek? Protože třeba máte nějaké finance a nechcete si kupovat už takový vybydlený anebo už obydlený dům a chcete si přímo postavit novostavbu. A když právě nemáte vůbec žádný pozemek, ale chcete dům, tak samozřejmě si zkusíte vzít hypotéku na pozemek. Záleží pak už jenom pouze na bance, jestli vám hypotéku na pozemek dá anebo ne. Jenomže já si myslím, že právě v mnoha případech skoro až v devadesáti devíti procentech případů právě banka hypotéku na pozemek dá.

Můžete si koupit také pozemek.

Věřte mi, že to není tak úplně složité, jak si mnoho lidí myslí, protože kolikrát, když se zeptám lidí, jestli by se vzali například hypotéku na pozemek, tak všichni jenom kroutí hlavou a řekli, že by do toho nešli, jenomže když se jich zeptám proč, tak úplně všichni lidé mi řeknou jednu a tu samou odpověď. A já si myslím, že vy tuto odpověď asi znáte. Takže všichni mi odpověděli, že se nechtějí zadlužit, že se nechtějí zadlužit kvůli kousku půdy, kvůli kousku pozemku. Jenomže o tomhle to není. Vlastně když si vezmete hypotéku na pozemek https://www.americkahypoteka.cz/hypoteka-na-pozemek/ a na tom si postavíte dům, tak se vám to vyplatí.

Pečujte o svůj pozemek.

Vy prostě nezaplatíte celý dům. Ten dům si potom zaplatíte na vlastní náklady anebo pokud budete chtít, tak si vezmete nejenom hypotéku na pozemek, ale potom také hypotéku na dům anebo pokud si na tom pozemku budete stavět chatu anebo nějakou chalupu, to už je úplně jedno. Klidně si tam můžete postavit také kurník anebo tam bydlet ve stanu. Tohle je úplně jedno, ale hlavně musíte poctivě splácet hypotéku na pozemek. A bez poctivého splácení to nejde. Opravdu každý úvěr nebo hypotéku nebo i každou malou půjčku nebo velkou půjčku vždycky musíte pravidelně a poctivě splácet. Mnoho lidí samozřejmě potom onemocní a vyhodí je z práce a nemohou splácet hypotéku. Tohle je jiný případ a samozřejmě, že také existuje pojištění proti neschopnosti splácení.