Motorka a zkušenosti


Motorky jsou téma samo o sobě, protože si myslím, že lidé, kteří jezdí na motorce, tak si myslí, že tohle umí a že v tom nevidí vůbec žádnou překážku. Tohle je samozřejmě pravda. Je logické, že jsou lidé, kteří třeba si myslí, že na motorce umí zacházet a že vůbec není nic špatného, co by se mohlo stát. A podle mého názoru, tohle je docela takové skvělé, že si lidé moc věří. Ale zase na druhou stranu, kdyby si lidé moc věřili a nebyla to pravda a měli hodně nezkušeností, nic by neuměli, tak by to potom také mohlo dopadnout katastrofálně. Lidé by se na motorce samozřejmě mohli vybourat a já si myslím, že by to byla veliká škoda.

Hlavně pánové se vidí v motorkách.

Myslím si, že lidé by také měli dávat hlavně pozor sami na sebe a uvědomit si, na co mají sílu a na co mají zkušenosti. Bylo by opravdu velice smutné, kdyby si lidé mysleli, že všechno zvládají a opak by byl potom pravdou. Já si myslím, že lidé machrují a třeba se i bojí něco na motorce udělat nějaké skoky anebo další odvážné kousky. Je velice smutné, když lidé machrují a myslí si, že umí všechno, nebo když se člověk chce předvádět před druhým, že umí na motorce to a to to. Je to podle mého názoru opravdu škoda a nemělo by se to stávat, protože lidé, když dělají něco, co vůbec neumí, ale chtějí se jenom před někým předvést, tak je to veliká škoda a myslím si, že by tohle neměl vůbec nikdo dělat.

Motorka není pro každého.

Nebo co vy jste dělali vy, kdyby vám někdo řekl, že když nepřeskočíte na motorce dvě nebo tři auta, tak jste lůzři, udělali byste to? Já si myslím, že nějaký méněcenný člověk, který má málo sebevědomí, tak by to udělal jenom kvůli tomu, aby byl machr a aby s ním ostatní kamarádili. Ale takový člověk, který má dost sebevědomí a také dost úcty sám k sobě, tak by to rozhodně neudělal. Tedy alespoň si to myslím. Já bych to rozhodně neudělala. Já bych se bála, navíc ani na motorce neumím jezdit a na motorce bych si ani nevěřila.