Vyzkoušejte vodní dýmku


Už jste někdy uvažovali o tom, že si pořídíte domů vodní dýmku? V dnešní době jsou vodní dýmky (někdo jim říká i “vodnice”) velice oblíbené a populární hlavně mezi mladšími lidmi a teenagery. Většinou u kouření dýmky relaxují a je to pro ně něco jako odpočinek.

Moje zkušenosti s vodní dýmkou – Mahshisha Shisharium

Já osobně jsem docela dost dlouho váhala, jestli mám vodní dýmku vyzkoušet. Přece jenom mě to lákalo. Okolo mě šíšu kouřil snad každý a já jsem si říkala, co je na tom tak lákavého? Ale po pár dnech rozmýšlení jsem se rozhodla, že zkusím tedy vodní dýmku. Nicméně prvně jsem si nastudovala nějaké informace a potom jsem hledala nějaký e-shop, kde bych si vodní dýmku – Mahshisha mohla koupit.

s

Který e-shop si vybrat?

Pokud do vyhledávače na Googlu zadáte shisha e-shop, určitě se vám zobrazí plno stránek a výsledků. Jenže já jsem hledala tak pečlivě, až jsem se proklikala ke stránce shisharium.cz. Na těchto stránkách najdete všechny druhy vodní dýmky a můžete si vybrat jakoukoliv budete chtít. Záleží jenom na vás.

Cena dýmky

Zajímalo by vás, jaké jsou ceny dýmky? Ty jsou různé. Záleží na tom, z čeho je vodní dýmka vyrobená. Čím lepší materiál, tím samozřejmě stojí více. Ale zase bych řekla, že je kvalitnější a lepší. To záleží už na vás, jestli vám bude stačit obyčejná vodní dýmka anebo chcete spíše lepší, od toho se odvíjí i cena. Ale předpokládám, že úplnému “začátečníkovi” bude stačit úplně obyčejná dýmka za pár korun, když to tak řeknu.

s

Shisha – moje zkušenosti

Shishu jsem si zakoupila z tohoto e-shopu a musím říct, že s touhle vodní dýmkou (Mashishou) jsem opravdu spokojená. O vodní dýmce jsem věděla už něco předtím, protože přítel vodní dýmku taky kouří. Ale nikdy by mě nenapadlo, že budu kouřit vodní dýmku i já – já, která jsem do svých osmnácti let nekouřila vůbec.