Nejsme přece chudí


Je to tak, vždy když je potřebujeme tak je nemáme. Míním nyní ovšem větší částky, a ne třeba dvě stokoruny do výplaty, nebo na pivo. Míním nyní částky o šesti a více místech. Takové, které jsou většinou k nesehnání a vůbec není důležité na co jsou vám potřeba. Chata, nový automobil, výlet do Tibetu nebo cesta kolem světa. To vše jsou věci, které nejsou nikterak laciné. Přesto by je lidé rádi. Někdo všechno najednou, někdo polovinu a někdo třeba jen jednu věc. A víte, že by to uskutečnit šlo?

různá platidla

Je mi jasné, že si nyní klepete prstem na čelo a čekáte, že vám autor článku řekne, kde takovou částku sehnat, aniž by bylo třeba navštívit banku nebo kteroukoli její pobočku. A jedno kterou. A budete se divit, hle, autor vám to skutečně prozradí, a to, aniž by požadoval jakoukoli odměnu. Pokud se bance vyhnout nechcete a až vevnitř se dozvíte, jak to u nich funguje, změníte asi názor. Zcela jistě tam budete nějakou dobu nosit různá potvrzení, ze kterých nakonec banka vypočte, že máte nízký příjem a uctivě vás vyhodí.

bankovky

Takže jste na dlažbě chodníku a přemýšlíte co dál. Není to zase tak složité. Stačí číst dále.

Už nějakou delší dobu zde americká hypotéka bez dokládání příjmů. Zde se skutečně moc nepapíruje. Ono to jednak zdržuje vyřízení půjčky samotné a jednak se zde stejně postupuje drobátko jinak, než bývá zvykem. Právě rychlost je tu dost podstatná, protože pracovníci společnosti vědí, že klient chce peníze ještě letos, a ne někdy za dvacet let. Proto se tu s tím zas tak nějak moc nemažou. Jen velmi malé procento žadatelů odsud odešlo bez peněz. A když už někdo podepíše smlouvu čímž vlastně odsouhlasí i podmínky půjčky, může si být naprosto jistý, že peníze už na něj v jeho bance čekají. Ano, tak rychle to tady funguje, klient nemusí čekat na nějaké zdlouhavé schvalovací procesy, ale ihned je mu na účet poslána smluvená částka.