Pozor na peníze


Když se řekne půjčka nebo úvěr, tak co si pod tím představíte?? Mnoho lidí si samozřejmě představí peníze. A může to být půjčka třeba na auto nebo na kolo anebo na cokoliv. Já jsem si brala už dvě půjčky a bylo to na mobilní telefon a také na notebook, protože já jsem zrovna nastoupila čerstvě do práce a také jsme měli dělat dvacet pět procent zaměstnání na home office, jenomže já jsem ještě měla úplně starý počítač, takovou tu velikou bednu. A dnešní mládež by tomu řekla úplná kraksna anebo popelnice. Můj mobilní telefon také nevypadal elegantně, tak jsem si právě vzala úvěr a řekla jsem si, že si raději pořídím mobilní telefon a také skvělý notebook.

Já si hodně peníze šetřím.

Samozřejmě, že mi peníze byly jenom na notebook, takže jsem si potom ještě musela vzít druhou půjčku na mobilní telefon, ale dáte mi určitě za pravdu, že se nesmí věřit jenom tak někomu, když si chcete vzít úvěr anebo nějakou půjčku, tak vám doporučuji, abyste si tohle vzali od banky, která je prověřená, která už je na našem trhu opravdu hodně dlouho. Já jsem taková, že nevěřím lidem, nevěřte jenom tak někomu. A opravdu se vám to vyplatí v dnešní době. Lidé chtějí jenom vytahat peníze z ostatních, takže třeba vám řeknou, že jsou třeba nějací lékaři z Kazachstánu anebo vojáci z Afghánistánu, aby z vás vytahali peníze.

Hlídejte si své peníze.

A když jim pošlete peníze, tak k vám ihned přijedou a vrátí vám třeba pětkrát tolik financí. Nesmyl! Opravdu bych takhle nikomu nevěřila! Vyplatí se nevěřit jenom tak někomu, protože nikdy nevíte, kdo se za počítačem vlastně skrývá na druhé straně. A já jsem se naštěstí ještě nenachytala a nenachytám, protože na tohle vůbec nereaguji. Když se jedná o peníze, tak raději všechno proberu s bankou klidně i dvakrát a budu se ptát na víc informací, než abych potom někomu naletěla. A moje kamarádka právě naletěla jednomu muži, který se vydával za lékaře. Proto vám radím, nevěřte jen tak někomu.