K čemu potřebujeme návody?


My, méně zruční, všechno neumíme, a tak potřebujeme návody, jak co sestavit, nebo jak s čím zacházet. Pamatuji si, že bez návodů v některých případech bych byla naprosto ztracená. Jsou tomu asi dva roky zpátky, kdy jsme s přítelem skládali postel a nevěděli jsme, jak na to. Přiznám se, že já postele skládat absolutně neumím a přítel to možná umí, ale ne přesně a neví, co a jak. Návody slouží prostě k tomu, abyste věděli, jak máte například zakoupenou postel, nebo stůl složit. Bez návodu bychom byli většinou úplně ztraceni. Já se to nebojím přiznat.

s

Prostě jsem ráda, když mám vždycky u sebe návod, podle kterého se můžu řídit. Pokud ho nemám, jsem mrzutá, nešťastná a nesvá. Jsem si jistá, že někteří z vás to mají úplně stejně jako já. Ještě že ty návody existují a někdo je vymyslel. Na druhou stranu vím, že na přítele se mohu v mnoha věcech (prakticky skoro ve všem) spolehnout, a i kdyby neměl návod, vždycky by si nějakým způsobem poradil. Mám ho hrozně moc ráda a jsem neskutečně vděčná, že mám v něm takovou oporu, jakou mám. Nikdy bych ho za nic nevyměnila. Je to prostě zlatý chlap. I on má svoje mušky a i já, ale to máme snad každý. Důležité je, že spolu vždycky táhneme za jeden provaz.

s

Pokud máte parťáka v životě, se kterým si rozumíte a jste s ním šťastní, nenechte si ho v žádném případě utéct. Buďte vděční za každý den, co jste spolu, protože právě to je to důležité. Na ničem jiném až tak moc nezáleží. Láska je jedna z nejdůležitějších věcí v životě, alespoň já to tak cítím a mám to tak už několik let. Ale nejdůležitější v mém životě je pro mě moje dcera Sofinka, která mi dodává sílu. Je to moje zlatíčko a jsem neskutečně vděčná, že mám svoju rodinu, bez které bych byla naprosto ztracená. Je krásné se takhle cítit. Jsem opravdu šťastná a doufám, že to tak bude navždy.