Proč si nechat postavit dům


Postavit dům je v dnešní době velmi drahé rozhodnutí. Většina lidí staví na základě hypotéky, protože jen málokdo má takové příjmy, aby si mohl dovolit platit dům hotově. Jde o částku v milionech korun, a na to by musel mít člověk opravdu velice nadstandardní příjmy. Dnes je porubem získat i hypotéku, protože banky zpřísnily podmínky pro její získání. To je první překážka, kterou je potřeba překonat, abyste si jednou mohli sednou ve svém novém domě s šálkem dobré kávy.

klíč k domu

Protože ceny všeho vyletěly v posledních dvou letech strmě vzhůru, lidé hledají způsoby jak ušetřit, protože každá koruna, kterou se podaří šetřit, se dá použít na další věci, které jsou také potřeba. Podobně přemýšlí většina lidí, takže vzrostl počet lidí, kteří se rozhodli pro stavbu svépomocí. Někdo to zvládne, někdo ne, protože jde o velkou zodpovědnost. Na stavbě musíte trávit většinu času, a to se může podepsat nejen na partnerském vztahu ale i na zdraví. Také je potřeba počítat s tím, že stavba svépomocí může celou stavbu protáhnout.

Proto je lepší když bude probíhat stavba domu na klíč enerdomy. Je to mnohem jednodušší a rychlejší varianta, tedy když si vyberete vhodnou firmu. Dobrá stavební firma se pozná podle spokojenosti jejich klientů, takže pokud budete hledat firmu, určitě si nezapomeňte zjistit informace o tom, jak jedná s klienty a zda domy opravdu staví.

stavba domu

My vám můžeme postavit třeba bungalov o různých rozměrech. Zabýváme se stavbou nízkoenergetických domů, které mají tepelné čerpadlo i solární panely. Budete tak mít dům, který bude částečně soběstačný co se energií týče, a to se pozitivně odrazí na vašich účtech za elektřinu a za teplo. Podívejte se na naši nabídku domů, a vyberte si některý z nich, který vám můžeme postavit jako zděnou variantu a nebo jako dřevostavbu. Naše domy jsou pověstné svou kvalitou.