Muži a sociální sítě


Je mnoho žen, kteří svým mužům věří a doufají, že je nikdy nepodvedou. Bohužel dneÅ¡ní muži jsou zcela jiní, než muži dříve a dnes se kolikrát setkáme s tím, že místo toho, aby se muž jen díval nebo si s nÄ›kým napsal, dÄ›lá vÄ›ci, které hraniÄí s podvodem své ženy.

bílý telefon

Přijde vám zcela normální, že muž jiným ženám vypisuje věci, které by měl říkat hlavně své ženě? Něco takového rozhodně není dobře.

Je mnoho mužů, kteří nÄ›co takového dÄ›lají a dÄ›lat by to nemÄ›li. Pokud se náhodou stane, že na nÄ›co takového žena pÅ™ijde, je dost možné, že se o tom s mužem podÄ›lí a pokud se nenajde nÄ›jaké rozumné vysvÄ›tlení vÄetnÄ› toho, že muž nÄ›co takového pÅ™estane dÄ›lat, je dost možné, že daný vztah skonÄí protože žádná žena nÄ›co takového nechce trpÄ›t.

Muži by si měli uvědomit, že když si najdou nějakou ženu, měli by se věnovat hlavně jí a ona by měla být tou, které budou skládat poklony.

sociální sítě

Možná, že jste se už nÄ›kdy setkali s tím, že když si žena pÅ™idala nÄ›jakou odvážnÄ›jší fotku na sociální sítÄ›, její muž to vidÄ›l a ihned mÄ›l hloupé Å™eÄi, ale že on dÄ›lá to, že ihned nÄ›jaké ženÄ›, která nÄ›jakou takovou fotku pÅ™idá, píše, jak jí to sluší apod., to je již vedlejší. Muži by se nad sebou a nad svými Äiny mÄ›li zamyslet a to už jen proto, aby se nestalo, že budou svých chyb velmi brzy litovat.

Muži by si měli uvědomit, že je spousta věcí, které ženy rozhodně trpět nebudou a pokud nechtějí, aby zůstali sami, měli by si to uvědomit.

Vaše žena by měla být tou, které budete skládat poklony a nebude to tak, že budete jiným ženám vypisovat věci, které byste jim vypisovat vůbec neměli.

Nikdo by neměl podporovat odhalené fotky žen na internetu. Ženy to kolikrát dělají jen proto, aby získaly pozornost a pokud muži budou dělat nadále to, co dělají, nikdy něco takového nevymizí.

Bylo by dobré se nad tím zamyslet, protože by se nikdo neměl nikde vystavovat. Poté se ženy kolikrát diví, že o ně jeví zájem úchylové. Čím to asi bude?