Prsa a snaha udržet je.


Ženy to nemají v životě jednoduché. Díky tomu, že jsou obdařené prsy, mají v životě složitější případy, se kterými se musí nějakým způsobem vypořádat. Například u velkého poprsí si musíte dávat pozor, aby byli ňadra v pohodlí a přitom držela nějaký tvar. Udržet taková prsa na svém místě je někdy opravdu složité. Ještě horší je to v perných letních dnech, kdy na sobě nechcete mít ani kus oblečení. Někdy jsou podprsenky velmi nepohodlné a v létě se hodně potíte a po celé době v práci, kdy jsou prsa svázaná v podprsence, jste rádi, když přijdete domů a můžete je vypustit ze zajetí.

žena

Ten kdo prsa nemá anebo má jen menší čísla o tom moc neví, ale ženy s velkými ňadry vědí své. Když si v létě chcete vzít je velmi lehkou halenku, která bude na půl průsvitná, musíte pod ní mít i vhodnou podprsenku, která vám bude sedět a vytvaruje vám prsa do pěkných tvarů. Ovšem někdy se takové podprsenky velice těžko shánějí, a když už najdete ten pravý kousek pro sebe, mohou je mít jen v omezeném barevném rozlišení jako černá a bílá, a co si pak počnete, když byste potřebovali zrovna zelenou. Jak říkám ženy to nemají zrovna lehké. Máme pro vás skvělou pomoc v takových situacích. Existují neviditelné podprsenky. Nemusíte se bát, nejsme kouzelníci, jako je Harry Potter.

podprsenka

Nic jsme nenechali zmiznout, ale naopak se našlo skvělé řešení, jak svá prsa držet v pohodlí a přitom mít poprsí pěkně vytvarované. Jsou to tejpy nebo pásky na prsa. Teď vás hned napadne, jak může být páska asi tak pohodlná, ale věřte, že opravdu je. Vaše prsa budou moci dýchat a nebudou se cítit vůbec špatně, jen je musíte podlepit tak, aby to bylo správně a prakticky. Existují i ochrany bradavek, které mohou být silikonové nebo jen páskové, ty vám krásně schovají vaše bradavky a dvorce a nepůjdou vidět ani při jejich postavení do pozoru. Takové řešení v letních dnech je vážně skvělé, hlavně když si chcete vzít nějaké oblíbené letní šaty, pod které se podprsenky nehodí, protože by z šatů ve většině případů lezly ven.